ŞIK AHŞAP MERDİVENLER

ŞIK AHŞAP MERDİVENLER

İzmir merdiven imalatı yapan firmaları araştırıyorsanız ve merdiven yaptırmak ya da ahşap kaplama yaptırmayı düşünüyorsanız, İzmir ahşap merdiven üreticileri arasından size en uygun olan ve işinde tecrübeleri ve başarılarıyla müşteri memnuniyeti kazanmış bir firma seçmelisiniz.Merdiven kullanımı, şık olmasının yanı sıra risk de taşıdığı için, kullanılan malzemenin, zeminin, kenarlıkların dayanıklılığı, sağlamlığı, kaygan olmaması, tasarımı oldukça önemlidir. Yetişkinlerin kullanmasında da dikkat isteyen merdivenler, yaşlı ve çocukların olduğu evlerde daha çok dikkat ister. Merdiven tasarımınız buna uygun olarak yapılmalıdır.

OTANTİK BİR HAVA

OTANTİK BİR HAVA

Dublex ya da triplex bir eve sahipseniz ve merdivenlerinizin modeline, tasarımına, kullanışına, basamaklarına, kenarlıklarına önem veriyorsanız, otantik bir tasarımla ahşap merdiven yaptırma fikriniz var ise Gülmar Mobilya tecrübesi ve ekibiyle size yardımcı olacaktır. Sıfırdan yaptıracağınız ahşap merdiven ya da var olan merdiveninizi kaplatmak istediğiniz tercihiniz olan ahşap kaplama kullanımından memnun olacağınız bir malzeme olacaktır.

ÇEŞİTLİ MODELLER

ÇEŞİTLİ MODELLER

İzmir ahşap merdiven fiyatları, taban-tavan mesafesi, düz ya da dönen bir merdiven modeli, uzunluk- kısalık, darlık-genişlik, ahşap üzeri işleme-desen gibi malzeme kullanımını ve işçiliği etkileyen etmenlere göre belirlenir. İzmir’de oturuyorsanız ve evinize merdiven yaptırma ihtiyacınız varsa, ihtiyacın yanı sıra bir de dekorasyon istiyorsanız, ahşap tercihiniz ise ve ahşap üzeri şık tasarımlar beğeniyor ve böyle bir merdivene sahip olmak istiyorsanız İzmir Gülmar Mobilya olarak size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.