AKUSTİK KONFERANS SALONU

AKUSTİK KONFERANS SALONU

İzmir Gülmar Mobilya; evinizi, işyerlerinizi, toplu kullanım alanlarınızı güzelleştirdiği gibi kamusal alanları da güzelleştirerek hizmetinize sunmaktadır. Mobilya, dolap, tezgah, raf, kapı, kamelya, pergole, kurşunlu x-ray kapıları, ahşap merdiven, kompakt laminat kaplamaları gibi işlemleri, talebe uygun olarak, kamusal alanlara da, ortamın estetiğine uygun tasarlayarak, enşık, dayanıklı ve kullanışlı haliyle size sunmaktayız.İzmir Gülmar Mobilya; bulunduğunuz kamusal alanı yenilemek ya da dekorunu yapmak için size en uygun tasarımı ve bütçesiyle yardımcı olmaya çalışıp, sizi memnun etmek ve işinizi kısa zamanda teslim etmek için çabalayacaktır.

HASTA BAŞLIĞI

HASTA BAŞLIĞI

Yapmış olduğumuz kamusal çalışmalardan aldığımız güzel geri dönüşler, beğeniler ve övgüler bizi motive etmiş olup, bu alanda çalışmalarımızı arttırmıştır. Emniyet müdürlüklerine yaptığımız kapı çalışmaları, konferans salonu dekorları ve kaplamaları, müteahhitlerden aldığımız toplu iş siparişleri, okul hastane gibi toplu kullanıma açık alanların kapıları dekorları, tuvalet bölmeleri, kompakt laminat dış cephe veya iç duvar kaplamaları gibi birçok kamusal tecrübemiz olup, kamusal işlerin yapımı, zamanlaması, hizmeti gibi iş hakimiyetine sahip ekibizle, sizinde sorumlu olduğunuz bir kamusal alan varsa ve bu hizmetlerden birisine ihtiyaç duyuyorsanız, bizim de fikrimizi almanız sizin için doğru bir seçim olabilir

KURŞUNLU XRAY KAPILARI

KURŞUNLU XRAY KAPILARI

Kamusal çalışmalarımız, çalışanlar için olduğu kadar, kamuya açık olması itibariyle halk açısından da kullanımı önemli olan çalışmalardır. Çok kişi tarafından kullanıldığı için kaliteli ve kullanışlı olarak tasarlanmalı ve ortamda uzun süren karmaşalara ehemmiyet vermemek için işi kısa sürede bitirerek, temiz ve kaliteli çalışmaya da gayret edilmelidir. Bu konu da İzmir Gülmar Mobilyaya güvenebilirsiniz.