DÜZENLİ EV VE İŞYERİ

DÜZENLİ EV VE İŞYERİ

Ev, otel, lokanta, ofis gibi yerlerde palto, şemsiye, şapka, çanta gibi girişte bırakılıp, çıkarken tekrar alınacak olan eşyaların konulduğu bu dolap, kalbalık ortamlarda ki dü~zeni ve kullanımı kolaylaştırma açısından önemlidir. Bulunduğu yer ve kullanıldığı ortam açısından büyüklük ve küçüklük boyutları değişir. Ancak her girişte bulunması hijyenik açıdan da iyidir.

DEKORATİF VESTİYERLER

DEKORATİF VESTİYERLER

Dışarıdan eve geldiğinizde, misafiriniz geldiğinde ya da siz dışarıdan içeriye bir mekana gittiğinizde, paltonuzu kırışmaması adına ya da dışarının tozunu içeriye taşımamanız adına girişte bırakmak istediğiniz zamanlarda vestiyere bırakmanız uygun olacaktır. Vestiyerler kapaklı ya da açık olabilir. Yarı kapaklı yarı açık şekilde de tasarlanabilir. Sürgülü vestiyerlerinde değerlendirilmesiyle, evinizin girişine uygun olarak tasarlanıp, aynalı alternatiflerle de dekoratif hale getirilebilir.

AYAKKABILAR VESTİYERE

AYAKKABILAR VESTİYERE

Vestiyerlerinizi aynı zamanda ayakkabı dolabı olarak da kullanabildiğiniz gibi ev terlikleri ve ev ayakkabılarını koymanız için de uygundur. Kullanım amaçlarından dolayı evinizin giriş kapısına yakın olması mantıklı olacaktır. Modern vestiyer tasarımınızı yapmak, evinizi veya iş yerinizi güzelleştirmek, beğeninizi kazanmak için Gülmar Mobilya olarak bizimle ilgili fikir sahibi olmanızı tavsiye eder, bizden memnun kalmanız için elimizden geleni yapacağımızın sözünü verebiliriz.


ÖZEL SİPARİŞ VESTİYER

ÖZEL SİPARİŞ VESTİYER

İzmir vestiyer arayışı içindeyseniz, özel sipariş verebileceğiniz gibi perakende hazır vestiyer örneklerine de bakabilirsiniz. Küçük bir vestiyer ihtiyacı içerisindeyseniz, hazır ürünlerden de ihtiyacınız olan örnekler bulabilirsiniz. Evinizin girişi büyük ise özel bir tasarım, koridorunuzu ahenklendirerek, girişe modernlik ve güzellik katacaktır.