MEKANA ŞIKLIK KATIN

MEKANA ŞIKLIK KATIN

Ev, ofis veya ayrı ayrı odaları olan mekanlarınıza şıklık ve güven katacak iç kapı tasarımlarımızı görmenizi tavsiye ederiz. Evinizin içerisindeki oda, banyo, balkon kapıları ya da işyerlerinizde bölümlere ayırdığınız çalışma odalarının kapıları gibi, büyük mekanların içerisindeki ayrı bölümlere yapılan kapılara iç kapılar denir. Çoğunlukla mobilya iç kapılar tercih edilir. Kullanım amacına göre; desenli, düz, renkli, camlı, camsız gibi birçok seçeneği tercih edebilirsiniz. Yatak odaları için camsız, salon kapıları için camlı ve şık, banyo kapıları için içeride yanan ışığı algılayabilecek kadar küçük camlı gibi kullanım kolaylığı sağlayacak, duruma göre güvenli kullanımı olacak seçenekler mevcuttur. Müşterilerimizin isteğine göre özel tasarımlarımız da olabildiği gibi mevcut ürünlerimizi de beğeneceğinizi düşünüyor ve görmenizi tavsiye ediyoruz.

HER RENK VE MODELDE

HER RENK VE MODELDE

Her renk mobilya iç kapı olabildiği gibi; çoğunlukla tercih edilen ahşap rengi tonları, krem rengi tonları, beyaz, bej gibi her mobilyaya uyum sağlayan ve göz yormayan, ayrıca temizliği de kolay olan renklerimizin tasarımı ve satışı çoğunluk göstermektedir.İç mekan kapı modellerinde ya da Amerikan kapı modellerinde şıklık, temizlik kullanım kolaylığı en çok araştırılan etkenlerdir. Amerikan kapılar; hem içe hem de dışa açılabilen kapılar olup, kullanım kolaylığı sağlayan, yer kaplamayan, kullanım alanını kısıtlamayan, şık bir görünüme sahip olan ve malzemeleri itibariyle temizliği kolay olan kapı modelleridir. Günümüzde kullanımı çok yaygındır.

DOĞRU FİYAT DOĞRU SEÇİM

DOĞRU FİYAT DOĞRU SEÇİM

Her işin piyasasında olduğu gibi, amerikan kapı ve mobilya iç kapılarda da farklı fiyatlar görülmektedir. Amerikan kapı fiyatlarına ya da iç mekan kapı fiyatlarına baktığınızda, kullanılan malzeme veya başka etkenlere göre fiyatlarda farklılık görmeniz kaçınılmazdır. İzmir Gülmar Mobilyayı tercih eden müşterilerimiz için, bu konu da yardımcı olmaya çalışır ve sizin bütçenize en uygun olan ihtiyacınızı kaliteli hizmetimizle birleştirerek size sunmaya gayret ederiz.

İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRIN

İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRIN

Her geçen gün farklı modelleri, farklı renkleri, farklı tasarımları çoğalan, kullanım alanı artan, tercih edilme oranı yükselen ve memnuniyeti çoğalan iç kapılar özellikle bayanların tercihi olup, işlerini kolaylaştıran bir etkendir. Eski tip kapılar, açılıp kapanırken ses çıkartır, açtığınızda duvara dayanmış bir şekilde kalmaz, kapı kollarının kullanımı zordur, sert ve hantal olup, temizliği çok zordur ve zamanla dökülmeye başlarlar. Bu durum gerek evde gerekse de iş yerinde kullanım zorluğu oluşturur ve rahatsız edici bir durumdur.

KOLAY KİLİT SİSTEMİ

KOLAY KİLİT SİSTEMİ

Ayrıca eski tip iç kapıları kilitleme ihtiyacı duyduğunuzda ayrı bir anahtar kullanmanız gerekecektir. Ancak günümüz modern iç kapılarda veya amerikan kapılarda, kilitleme ihtiyacı duyduğunuzda çok pratik kullanımı olan ve kapıya sabit olan kilitleme sistemi mevcuttur. Bu hem işinizi kolaylaştırır, hem şık durur, hem zaman kaybı yaşatmaz, hem de olası riskleri ortadan kaldırır.