DAYANIKLI YÜZEY

DAYANIKLI YÜZEY

Kalın yapısıyla, suya, buhara, neme dayanıklı olup, yatay olarak da dikey olarak da kullanılabilir. Yapısınının kalınlığı, kullanacağınız yere ve sizin tercihinize göre değişir. Dört santimetreden başlayan yapı, kırk santimetreye kadar kalınlaşabilir. Kullanımı, müteahhitler tarafından sıkça tercih edilen kompakt laminat, banyo tezgahlarında, toplu kullanım alanlarında ki bölmeli tuvaletlerin bölme kısımlarında, duşakabinlerde, duvar kaplamalarında, dış cephe dekorlarında, masa bölmelerinde, kapılarda dikey veya yüzey olarak kullanılmaktadır.

ÇEŞİTLİ DESENLER

ÇEŞİTLİ DESENLER

Çok çeşitli desenleri ve birbirinden güzel renk seçenekleriyle, evinize şıklık katacak olan kompakt laminat araştırmasına girdiğinizde, kompakt laminat renk kartelalarını mutlaka görmenizi tavsiye ederiz. Kompakt laminat fiyatlarını araştırdığïnızda ise, yaptıracağınız alana, kompakt laminat kalınlığına, kullanılacağı yüzeye ve çeşitli desenlerine göre değişiklik gösterdiğini göreceksizniz. Kompakt laminat yaptırmak istiyorsanız, illa ki bütçenize uygun olanı bulabilirsiniz. Araştırmalarınızda bizimle ilgili fikir sahibi olmanızı da tavsiye ederiz.

KALİTELİ İŞÇİLİK

KALİTELİ İŞÇİLİK

Kompakt laminat İzmir firmalarına baktığınızda, piyasa da bu işi yapan birçok firma bulabileceğiniz gibi, uzun yıllar memnun kalacağınız bir kalite ve titiz işçilik ile çalışan bir firma seçimi yapmak, sizi maddi manevi mutlu edecek ve bütçenizi zarar etmekten koruyacaktır.İzmir Gülmar Mobilya kaliteli ve titiz çalışmasıyla kompakt laminatişlerinizi istediğiniz şekilde yapmaya çalışır ve sizi memnun etmek için elinden geleni yapar. İsterseniz evinize, isterseniz işyerinize, isterseniz toplu kullanım alanlarına, isterseniz dış cephe kaplamalarına... Siz tercih edin, biz yapalım. Siz fikrinizi söyleyin, biz tasarlayalım.