HİJYENİK SEÇİM

HİJYENİK SEÇİM

Akrilik tezgahlar, düz ve gözeneksiz yüzeyi sayesinde, bakteri ve mikroplara karşı korunmanızı sağlayan doğru bir tercih olacaktır. Düz yüzeyiyle, akrilik tezgah temizliği hem kolay hem de zevkli olan akrilik tezgahlar, sirke, limon, mutfak temizlik malzemeleri çeşitleri gibi bir çok şeyle temizlenebiliyor ve herhangi bir zarar görmüyor. Akrilik tezgahlar, temzlik malzemelerden zarar görmediği gibi, darbelere karşı da dayanıklı bir yapıya sahiptirler. Aklınız da, ‘’ akrilik tezgah kullanışlı mı?’’ gibi sorular var ise, bu sorularınıza cevap olmak ve tercihinizde yardımcı olmak isteriz.

RENK RENK

RENK RENK

Akrilik tezgah renklerinde 50’den fazla seçeneğe sahipsiniz. Doku ve renk alternatifleri oldukça fazla olan akrilik tezgahların kullanımı kolay, görüntüsü şıktır. Akrilik tezgahın diğer tezgahlardan farkı, mutfağınızın veya banyonuzun ölçüsü alınarak, girinti ve çıkıntılara göre tek bir bütün parça halinde getirilip, monte edilmesidir. Banyo tezgahlarında da oldukça kullanışlıdır ve çokca tercih edilir.

YAYGIN KULLANIM ALANI

YAYGIN KULLANIM ALANI

Akrilik tezgah; temizliği, şık görüntüsü ve hijyenik yapısından dolayı otellerde, alış-veriş merkezlerinde, hastanelerde, lokantalarda ve bunlar gibi kalabalık mekanlarda kullanımı tercih edilen bir malzemedir. Akrilik mutfak tezgahı fiyatları, tezgahın büyüklüğüne göre değişmektedir. Uzun tezgahlar fiyatta fark ederler. Kullanılan malzeme arttıkça fiyata etki etmektedir.İzmir Gülmar Mobilya, mutfağınıza ve banyonuza, çok kullanışlı ve hijyenik olan akrilik tezgahınızı yaparken, kaliteli ve titiz çalışmasıyla da, mutfağınıza veya banyonuza şıklık katarak, modern bir görüntü sağlayacaktır.