RADYASYONDAN KORUNUN

RADYASYONDAN KORUNUN

Genellikle hastanelerde kullanımı tercih edilen kurşunlu x-ray kapıları, radyasyon geçirmeyen ve radyasyon dağIımı risklerine karşı muhafazalı yapısıyla tehlikeli durumlara ihtimal vermemek adına yapılır. Hastaneler, hastanelerin radyasyonlu elektronik malzemelerinin üretildiği imalathaneler, poliklinikler gibi çoğunlukla sağlık sektörü içerisinde kullanılır. X-ray ışınlarından korunmaya yönelik, sızdırmalara karşı koruma standartlarına uygun, tasarım konseptine uygun olacak estetiklikte, kaydırmalı veya açma kapamalı olarak tercihe uygun üretilmektedir.

KURŞUN ALAŞIM

KURŞUN ALAŞIM

Kurşunlu x-ray kapıları radyosyon geçirmeyen nitelikte üretilen kapılardır. Kurşunlu kapılar ise oldukça güvenli üretilen, kurşun veya darbelere karşı sağlam yapısıyla, karakol, okul, hastane, banka, şirketler, özel tasarımlı ya da güvenli yapı tecih edilen evler gibi farklı alternatiflerde de uygulanan kapılardır. Siz de kurşun kaplı kapı yaptırma kararı verdiyseniz, kendinizi güvende tutmak istiyorsanız, kurşun kaplı kapı fiyatları araştırmasındaysanız İzmir Gülmar mobilyayı ziyaret etmeniz bizim için gururdur.

Sağlığınızı ve güvenliğinizi riske atmayın. Bulunduğunuz konuma ya da içerisinde olduğunuz işe uygun olan kurşunlu x-ray kapılarını ya da kurşun kaplı kapıları tercih etmekte geç kalmayın. Sizin güvenliğiniz ve sağlığınız bizim için de önemlidir. Kurşun kapı imalatında sizin için en iyisini yapma gayretinde olacağımızdan şüpheniz olmasın.