SARMAŞIK KAPLI PERGOLE

SARMAŞIK KAPLI PERGOLE

Genellikle üzerine sarmaşık gibi bitkilerin sarıldığı, evlerin önüne gölge olsun diye yapılan, yarı kapalı ahşap ya da metalden tasarlanan çardağa benzer gölgeliklerdir. Kamelyalar dört etraflı, tabanlı ve tavanlı tasarlanırken, pergole bulunan zeminin üzerine kondurulur ve bir tarafı evin duvarına dayanarak konulur. Tavanı açık olup, bitki sardırtılır veya yumuşak ve değişken malzemeler konularak kapatılır.Çoğunlukla müstakil evlerde veya teraslı evlerde tercih edilen pergole, genellikle de ahşap malzemeden yapılır. Cok çesiştli pergole modelleri bulunduğu gibi pergole fiyatları da malzemesine ve metrekaresine göre belirlenmektedir. İzmir pergole fiyatları içerisinde size yardımcı olmak için gayret göstereceğimizden emin olarak, bizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

KALİTELİ MALZEME

KALİTELİ MALZEME

İzmir Gülmar Mobilya evinizin tüm ahşap detayları, eşyaları için, dolap ve mobilyalarınız için, kamelya, pergole ve merdivenleriniz için doğru seçiminiz olacaktır. Sizi memnun etmek için, karşılıklı memnuniyet çerçevesinde, evinizin ihtiyaçlarını en kullanışlı ve kaliteli hizmetle biz tasarlamak isteriz.Sizin için hazırlayacağımız pergole malzemelerinde, kaliteden ödün vermeden, memnun kalacağınız kullanışlılıkta ve dayanıklılıkta, temiz bir işçilikle çalışacağımız konusunda bize güvenebilirsiniz.

HER MEVSİM

HER MEVSİM

Üzerine ve yanlarına bitki sarılan pergolelerın, dekoratif olarak kullanıldığı ve perde gibi cam gibi şık tasarımlarla da kaplandığını görmekteyiz. Kış bahçesi gibi tasarlanmış, evin içiyle bütünleştirilmiş farklı pergole  tasarımları da yapılmaktadır.Pergole siparişinizde, istediğiniz tüm noktalara dikkat ederek, zevkinize hitap eden en güzel tasarımı yapıp, evinizin dış görüntüsünü de modern hale getirmeye gayret göstereceğiz. Pergole İzmir firmaları arayışına girdiğiniz bir günde bizimde fikrimizi alırsanız, size seve seve yardımcı olacağımızdan emin olunuz.