MUTFAKTA MODERN DEKORASYON

MUTFAKTA MODERN DEKORASYON

İzmir mutfak dolapları firmaları denince akla gelen ilk isimlerden olma gayreti içerisinde olan Gülmar Mobilya adı ve ekibi olarak; günümüz modern yaşantı ve modern dekorasyonlarına uygun olarak yaptıracağınız mutfağınızda, sizin istediğiniz her ayrıntıyı dikkate alarak tasarlayacağımız mutfağınızda, şıklığı ve düzeni ön plana çıkararak sizi memnun etmek için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

HAZIR MUTFAKTA DOĞRU SEÇİM

HAZIR MUTFAKTA DOĞRU SEÇİM

Hazır mutfak seçiminizde size istekleriniz doğrultusunda gerekli yönlendirmeler yaparak, fikir birliği eşliğinde, en rahat kullanabileceğiniz mutfağı sunma gayreti içerisinde olacağız.Mutfak dolabı ya da hazır mutfak dediğimizde aklımıza hep dış görünüm gelmektedir. Ancak dolapların dış görünümü kadar iç görünümleri de önem arz eder.

ANKASTREYE UYGUN TASARIM

ANKASTREYE UYGUN TASARIM

Gülmar Mobilya, mutfağınızın dışı kadar içine de önem vererek tasarlamaya özen göstermektedir. Mutfağınızın; küçüklüğü ya da büyüklüğüne göre, girinti ya da çıkıntısına göre, tavan alçaklığı ya da yüksekliğine göre, en uygun tasarımı seçmeye ve size en uygun mutfağı hazırlamaya çabalar. Alt dolap, üst dolap, kuru dolabı, bardaklık, raf, çekmece, gizli makine bölmesi, ankastreye uygun tasarım gibi hususuları göz önünde bulundurarak çalışır.

BAYANLAR İÇİN ÖZELDİR MUTFAK

BAYANLAR İÇİN ÖZELDİR MUTFAK

Mutfak yaptırmak veya yenilemek gibi bir ihtiyacınız varsa ve bu işi yapacak iyi bir yer arayışındaysanız, İzmir Gülmar Mobilya mutfağınızı hazırlamak için sizinle tanışmaya ve çalışmaya hazırdır. Özellikle bayanların en çok vakit geçirdiği ve dekoruna önem verdikleri, olmazsa olmazları olan mutfakları için doğru seçim yapmaları gerekmektedir. Hem şıklık hem de kullanış açısından doğru seçim yapmanız, işinizi kolaylaştırırken aynı zaman da düzenli bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır.

MUTFAKTA KALİTELİ MALZEME

MUTFAKTA KALİTELİ MALZEME

Mutfak kadınların her ruh haliyle ve her daim bulundukları yer olması itibariyle, zaman zaman yıpranma veya zorlama gibi durumlara maruz kalabilir. Böyle durumlarda kullanım ömrü bitmesin diye ya da hemen yıpranmasın diye kaliteli bir seçim yapmanız önemlidir.

UZUN ÖMÜRLÜ KULLANIM

UZUN ÖMÜRLÜ KULLANIM

Mutfak dolabınız veya mutfağınızdaki herhangi mobilya eşyanız, genel olarak uzun yıllar kullanılması gerekir iken, basit ve kalitesiz malzeme kullanımında kısa ömürlü olabilirler. Bu sizi hem maddi olarak hem de manevi olarak zarara uğratabilir. Bir saatte gel-tak-yerleş gibi basit ve kısa süren bir iş olmaması itibariyle, bir bayanı bu yoğunluk ve karmaşa günlerce yıpratabildiğinden, yaptırılan işin kaliteli ve özenli olması, bu stresi uzun yıllar yaşamamanız demektir.