ODANIZ DAĞILMASIN

ODANIZ DAĞILMASIN

  • Günümüz yaşantısında, eşya çokluğundan doğan bir ihtiyaç olan ve düzeni sağlamak amacıyla evlerde en çok ihtiyaç duyulan gömme dolaplar olmazsa olmaz hale gelmiştir. İnsanlar ev alırken, tutarken ya da dekorasyon yaptırırken dolap ve düzen odaklı tercihlerde bulunuyorlar. Gömme dolap yaptırmak istiyorum diyorsanız ve İzmir gardrop imalatçıları arayışı içindeyseniz bizimle ilgili fikir sahibi olmanızı tavsiye ederiz.
YERDEN TASARRUF EDİN

YERDEN TASARRUF EDİN

Gömme dolap yapılırken, kalıcı ve monte edilmiş olarak kullanacağınızdan dolayı, yer ve model seçimini doğru ve ileriye yönelik düşünerek yapmalısınız. Yerden tasarruf edeceğiniz, içini ve dışını rahat kullanabileceğiniz, her ayrıntısı işinizi ve kullanımınızı kolaylaştıracak şekilde tasarlanmalıdır. Gömme dolabınızın büyüklüğü, işçiliği, kalitesi ve ayrıntılarına göre bir bütçe oluşacaktır. İzmir gömme dolap modelleri ve fiyatlarını iyice araştırıp, eviniz ve bütçeniz için en doğru seçimi yapmalısınız. Gömme dolap fiyat hesaplamaları, gömme dolap metrekare fiyatları göz önünde bulundurularak hesaplanırken, kalite, malzeme, ayrıntı gibi detaylarda fiyata etki eden etmenlerdir.

DOĞRU TERCİH

DOĞRU TERCİH

Evinizi düzene sokacak olan gömme dolaplar çoğunlukla ve genellikle yatak odalarında kullanılmaktadır. Kaydırma kapaklı ya da aç-kapa kapak modelleri sizin tercihinize kalmıştır. Duvardan duvara modeller tercih edebileceğiniz gibi, odanızın büyüklüğüne göre L model denilen iki duvarı da gömme dolap için kullanabilirsiniz. Düz modellerin yanı sıra, yatak başlığınızın dolabın içine yerleştirildiği, şık ve yerden tasarruf ettiren modern tercihlerde de bulunabilirsiniz. Gömme dolap yapan yerler size alternatifler sunarak, en doğru tercihi yapmanız için yardımcı olacaklardır.