Uzman Kadromuz

Gülmar mobilya 1998 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Tecrübeli ekibi ve donanımıyla her daim meydana temiz işler çıkarmayı başarmıştır. Geçen her yılda donanımını arttırarak işini büyütmüş, adını duyurmuş ve geniş bir müşteri potansiyeline sahip hâle gelmiştir. Altındağ semtinde hizmet verirken, işimizi ve mağazamızı büyüterek, müşterilerimizin bize daha rahat ulaşmalarını sağlamak adına daha merkezi bir yer olan Bornova 4. Sanayi Sitesi’ne taşındık. Tecrübeli ekibimizle donanımımızı her geçen gün daha da arttırıp, işimizi büyüterek marka olma yolunda ilerliyoruz.

Kaliteli Mobilyalar...

Ortaya çıkardığımız ürünleri mağazamızda sergileyip, perakende satışını yaptığımız gibi, özel siparişlerinizi alıp sizin zevkinize ve isteğinize uygun en kaliteli ve kullanışlı şekilde tasarlıyoruz. Tüm bunların yanında kurumsal hizmet de veriyoruz. Şirket, apartman, hastane, okul, kamu daireleri, siteler gibi toplu iş alımlarıyla size en uygun olan ihtiyaçlarınızı üretip, kullanımınıza sunuyoruz.

Özel siparişleriniz de; sizin her fikrinizi dinliyor, dikkate alıyor, sizinle istişare ediyor, fikir birliğiyle karar veriyoruz. Size hayal ettiğinizden daha güzelini vermek için tüm çabamızı gösteriyoruz. Çocuk odası, yatak odası, oturma odası, salon, banyo, koridor, merdiven, bahçe, balkon, mutfak ve benzeri alanlarda nereye, nasıl bir mobilya düşünüyorsanız, ne yaptırmak istiyorsanız bize güvenerek,kaliteli hizmet standartlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Akrilik tezgah, kurşunlu x-ray, röntgen kapı, şık ve kaliteli tasarımlarıyla yatak başlıkları, farklı tasarım ve kullanışlarıyla istediğiniz şıklıkta iç-dış kapılar, raflar, dekorasyonlar, dolaplar, mobilyalar... Siz hayal edin biz tasarlayalım.

Hizmet Standartlarımız

Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler, uzun yıllar kullanılan kaliteli ürünlerimiz, yapmış olduğumuz birçok kamusal çalışmalarımız kaliteli malzemelerle kaliteli hizmetimizin en güzel örnekleridir. Hastaneler, emniyet müdürlükleri, okullar gibikamusal firmaların bizi tercih etmeleri, modern ve kaliteli hizmet standartlarımızı en güzel şekilde özetlemektedir.

Size özel tasarımları gerçeğe dönüştürüyoruz.

Profesyonel ekibimiz tarafından, özel sipariş mobilyalarınızı, zevkinize uygun imal ediyoruz.

Referanslarımız